Witaj na moim blogu,

Mam 47 lat, mam wspaniałą żonę i córkę.

Czytam sporo literatury na tematy związane z biologią, medycyną i dietetyką. To moje hobby i pasja. Interesuje mnie zwłaszcza medycyna holistyczna i alternatywna. Od lipca 2007 regularnie ćwiczę na siłowni. Trzy lata temu uszkodziłem sobie kręgosłup – nabawiłem się przepukliny w odcinku lędźwiowym. Szukając sposobu na pozbycie się tej kontuzji, w maju 2011 trafiłem na jogę. Dzięki jodze nie tylko wyleczyłem kręgosłup, ale doświadczam szeregu innych, korzystnych zmian.

Skupiam się teraz nad ulepszaniem swojego życia, chcę żyć w sposób bardziej świadomy.

Co znajdziecie na blogu? Będę pisać:

– o tym, co to naprawdę znaczy zdrowy styl życia,
– o tym, dlaczego coraz częściej trapią nas różne choroby cywilizacyjne i co można z tym zrobić,
– o tym, jak pozbyć się zbędnych kilogramów w sposób zdrowy i na trwale,
– o tym, dlaczego ruch i ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne, a także jak się do tego zabrać.

Na blogu zamieszczać będę również sprawdzone osobiście przepisy na smaczne i zdrowe potrawy. Będę się również dzielić praktycznymi poradami i trickami ułatwiającymi prowadzenie prozdrowotnego sposobu życia. Jeżeli powyższa tematyka wydaje Ci się interesująca i jeżeli czujesz, że najwyższa pora coś ze sobą zrobić – dobrze trafiłaś/trafiłeś.

Pamiętaj jednak, że zamieszczane tu porady w zakresie zdrowia mają charakter informacyjny. I chociaż staram się, aby miały rzetelne i naukowe podstawy, to nie zastępują one zaleceń lekarza, z którym zawsze warto konsultować swój stan zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie ,


Adam Kaczmarczyk